Časté dotazy

Ochrana osobních údajů

Jsme Bohemia Property s.r.o. se sídlem Omlenická 387, 382 41 Kaplice, IČ 26070413, spisová značka: C 12109/KSCB Krajský soud v Českých Budějovicích.

S jakými Vašimi daty pracujeme:

  1. Abychom se mohli spojit ohledně Vaší poptávky našich služeb, máme na webu umístěný kontaktní formulář. Údaje, které mi do něj vypíšete (nebo které nám pošlete do mailu) budeme zpracovávat, abychom Vám mohli na Vaše dotazy a přání odpovědět.

    Pokud se dále domluvíme na další spolupráci, budeme zpracovávat Vaše jméno, kontaktní údaje (e-mail, telefon), Vaše podnikatelské údaje a případně data, která nám předáte, abychom Vám mohli poskytnout své služby.

    Pokud se na spolupráci nedomluvíme, Vaše údaje se u nás neohřejí příliš dlouho – promažeme je do 1 měsíce. Pokud se na spolupráci domluvíme, Vaše data budeme zpracovávat 10 let od ukončení naší spolupráce. Veškerá tato práce s daty je možná díky tzv. nařízení GDPR (jednání o smlouvě a plnění smlouvy).
  2. Nemáme zpracovatele, kteří by se k Vaším datům dostali.
  3. Vaše osobní údaje neprofilujeme, ani nepředáváme mimo Evropskou unii.
  4. Pokud byste nás potřebovali ohledně vašich dat a naší práce s nimi kontaktovat, napište nám na e-mail office@bphostel.cz.
  5. Nařízení GDPR (nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES) vám dává spoustu práv. Mezi nimi je právo obrátit se na nás a chtít informace, jaké osobní údaje zpracováváme, vyžádat si přístup k osobním údajům, nechat je aktualizovat nebo opravit, chtít omezení zpracování, kopii osobních údajů, přenos osobních údajů nebo po nás požadovat výmaz. Pokud si myslíte, že s osobními údaji nenakládáme, jak bychom měli, máte možnost podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně se obrátit na soud. Pevně ale věříme, že k ničemu takovému mezi námi nedojde. ????